NASDS Neden Dalış Eğitmenlerinin Tercihidir?

NASDS - Dive Safe Zamanı… 2015

1- NASDS , 54 yıllık tecrübe ile günümüz dalış endüstrisinin standartlarının temellerini oluşturmuştur. Güvenli dalış ‘ Dive Safe’ sloganı ile, dalış endüstrisine getirdiği yeniliklerle, sektörde önemli bir yere sahip uluslararası bir eğitim acentasıdır.

2- NASDS, kuruluş amacına bağlı olarak kendine güvenen, konforlu dalgıçlar yetiştirmek için gerekli güncel eğitim sistemi ve materyalleri ile eğitmenlerini destekler.

3- NASDS, Dalış merkezi ve Eğitmen ilişkisini destekler, böylelikle eğitmenler ihtiyaçları olan tüm eğitim materyalleri ve güncel bilgileri dalış merkezi tarafından sağlanır.

4- NASDS, sadece bir eğtim acentası değildir, NASDS ‘İş Ortağı’nızdır. NASDS yıllık planlanan seminerler ile dalış profesyonellerini en güncel ‘İş Geliştirme’ ve ‘Dalış İşi’ konularında kendilerini geliştirmelerini destekler.

5- NASDS; Sertifika kartları hızlı bir şekilde basılıp en kısa sürede dalış merkezi yada öğrenciye ulaştırılır, müşteri memnuniyeti önceliklidir.

6- NASDS ; RSTC kurucu üyesi olarak, dalış eğitimine yön veren eğitim acentalarından biridir. Dalış sektörünün güncel gerekliliklerine uygun eğitim programları ve materyaller geliştirir.

7- NASDS, bağımsız dalgıçlar yetiştirmek için esnek bir eğitim sistemine sahiptir. Eğitim programlar eğitmenlerin yetkisi dahilinde, çevresel şartlar, kişisel gereklilikler vb. sebeplere göre şekillenebilir.

8- NASDS; Eğitmen gelişimi için ihtiyaçlar çerçevesinde özel gelişim programları tasarlar ve eğitmenlerinin gelişimini destekler.

9-NASDS, hiç bir ekipman üreticisine bağlı olarak çalışmaz. Böylece eğitmenler rahatlıkla bağlı oldukları dalış merkezinin çalıştığı üreticilerin ürünlerini kullanabilirler. Bu şekilde NASDS dalış endüstrisinin tüm ekipman üreticilerini desteklemiş olur.

10-NASDS, Eğitim ve yönetim kadrosu ile sizin ailenizin bir parçasıdır.