NASDS Neden Dalış Merkezlerinin Tercihidir?

NASDS - Dive Safe Zamanı… 2015

1- NASDS , Güvenli dalış ‘ Dive Safe’ sloganı ile, Dalış merkezi eğitmen ilişkisini destekleyen ilk uluslararası eğitim acentasıdır.

2- NASDS, kuruluş amacına bağlı olarak kendine güvenen konforlu dalgıçlar yetiştirmek için gerekli eğitim sistemi ve materyalleri ile dalış merkezlerini destekler.

3- NASDS, Dalış merkezi ve Eğitmen ilişkisini destekler, eğitmenler ihtiyaçları olan tüm eğitim materyalleri ve güncel bilgileri dalış merkezi tarafından sağlanır. Böylelikle eğitmenler sürekli bir dalış merkezine bağlı olarak hem eğitim kalitelerini arttırırlar hemde dalış merkezinin

4- NASDS, sadece bir eğtim acentası değildir, NASDS bir ‘iş Destek Şirketi’dir. NASDS yıllık planlanan seminerler ile dalış merkezlerini en güncel ‘İş Geliştirme & Yönetimi’ ve ‘Dalış İşi’ konularında geliştirmelerini destekler.

5- NASDS; Sertifika kartları hızlı bir şekilde basılıp en kısa sürede dalış merkezi yada öğrenciye ulaştırılır, müşteri memnuniyeti önceliklidir. Böylelikle dalış merkezi - müşteri ilişkisi NASDS tarafından desteklenmiş olur.

6- NASDS ; RSTC kurucu üyesi olarak, dalış eğitimine yön veren eğitim acentalarından biridir. Dalış sektörünün güncel gerekliliklerine uygun eğitim programları ve materyaller geliştirir. Dalış merkezlerinin ihtiyaçlarına uygun ürün geliştirilmesi NASDS’in önceliklerindendir.

7- NASDS, bağımsız dalgıçlar yetiştirmek için esnek bir eğitim sistemine sahiptir. Eğitim programlar eğitmenlerin yetkisi dahilinde, çevresel şartlar, kişisel gereklilikler vb. sebeplere göre şekillenebilir. Böylelikle dalış merkezinin hizmet verebileceği müşteri yelpazesi genişlemiş olur.

8- NASDS,İş gelişimi için dalış merkezleri ile birlikte çalışarak dalış merkezlerinin gelişimini destekler.

9-NASDS, hiç bir ekipman üreticisine bağlı olarak çalışmaz. Böylelikle dalış merkezleri ticari olarak uygun gördükleri ve istedikleri üreticinin ürünlerini dalış merkezlerinde satabilirler. Bu şekilde NASDS dalış endüstrisindeki tüm ekipman üreticilerini desteklemiş olur.

10- NASDS, Eğitim ve yönetim kadrosu ile sizin ailenizin bir parçasıdır.